KURUMSAL

  Bilim, sanat, kültür ve teknolojideki, kısacası dünyamızdaki olumlu tüm gelişmeler, ancak nitelikli insan gücüyle gerçekleştirilebilir. Nitelikli insan gücü için vazgeçilmez olan nitelikli (kaliteli) eğitimdir. Kuantum Akademi, farklı katılımcı profillerini sektöründe uzman eğitmenlerle birlikte geleceğinize yön vermek için hizmet vermektedir.

 Kurumumuzda  Cad-Cam Eğitimleri, Teknik Eğitimler, İSG Eğitimleri & Belgelendirme, Zorunlu Mesleki Eğitimler, Kalite Eğitimleri, İş & Yönetim Eğitimleri, Finans Eğitimlerinin yanı sıra Kişisel Gelişim Eğitimleri de verilmektedir. Eğitim programlarımız, ihtiyaçlara uyumlu, teorik ve aynı zamanda uygulamalı ve zengin içerikli, sonuçları değerlendiren ve sürekli gelişen dinamik bir yapıdadır. Bu eğitimler isteğe bağlı olarak eğitim kurumumuzda ya da firmanıza ait eğitim salonlarınızda verilebilmektedir.

  Eğitimler sonunda Katılımcıların kendi iş alanlarında istedikleri konuma gelmeleri, çalıştıkları firmanın hedeflerini yakalamada artı değer katmaları kaçınılmazdır. Dinamik, çözüm odaklı,disiplinli, yenilikçi kadromuz ve alanında uzman eğitimcilerimiz ile birlikte kariyerinizi zirveye taşımak ve başarı merdivenlerinden emin adımlarla sizleri çıkarmak birinci amacımızdır.

Neden Kuantum Akademi?

  Dinamik, çözüm odaklı, yenilikçi kadromuz ve alanında uzman eğitimcilerimiz ile birlikte geleceğinize yön vermek, kariyerinizi zirveye taşımak için buradayız.
 Tüm bireylerin kendi iş alanlarında istedikleri mevkiye gelmeleri, bulundukları mevkide uzmanlaşmaları ya da farklı bir sektöre yönelmek istediklerinde ihtiyaçları olan tüm eğitimleri bünyemizde barındırıyoruz.
 Kurumumuzda eğitim kalitesinden ödün vermeden hem teorik hem pratik uygulamalı derslerle kişilerin hedefine bir adım daha yaklaşmasını sağlıyoruz. Ayrıca Çözüm ortaklarımız ile istihdam sürecinde de destek vermekteyiz.